День без авто в Києві: запрошуємо!

21 вересня 2008 р. в Києві за безпосередньої участі Асоціації велосипедистів відбудуться святкові акції в рамках Всесвітнього дня без авто (World Carfree Day).

Цей день відзначається у сотнях міст на чотирьох континентах – нарешті до цього процесу долучається й Україна! Найбільшою і найпомітнішою акцією Дня без авто в Києві буде велопарад, учасниками якого запрошуємо стати і ВАС!

14:30 – Збір велосипедистів під Аркою дружби народів (Європейська пл.)
15:00 – Старт велопараду (дистанція 26 км, див. маршрут)
16:30 – Фініш велопараду в Маріїнському парку
16:40 – Відкриті змагання з фігурного катання на велосипедах, інші забави та конкурси
18:00 – Концерт на літній сцені Маріїнського парку (співають “Крихітка Цахес”, “Пропала грамота”, “Мартові” та “Абздольц”)

Рух колони велопараду буде організований командою регулювальників-волонтерів, яким допомагатиме ДАІ.

Учасники Дня без авто демонструватимуть суспільству альтернативні засоби пересування містом, якими є велосипед та громадський транспорт, та закликатимуть автомобілістів Києва бодай на один день – 22 вересня – відмовитися від автівок на користь велосипедів та тролейбусів!

Організаторами свята є Мистецька агенція АРТПОЛЕ, Асоціація велосипедистів Києва та велоклуб КПІ “Велокс”, Національний екологічний центр України

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6