Морські ссавці не зможуть вижити в «гарячій» воді

Існування китів та дельфінів опинилося під загрозою через підвищення температури океану та зниження чисельності криля, який є одним з основних джерел харчування для багатьох видів морських ссавців, – повідомляє Міжнародний фонд захисту диких тварин (WWF). Доповідь, підготована WWF спільно з організацією Whale and Dolphin Conservation Society (WDCS) , має назву «Кити в гарячій воді?» й буде представлена на 59-ому з’їзді Міжнародної комісії з китового промислу, який відбудеться в м. Анкоридж (Аляска, США) 28-31 травня.

Одними з основних проблем, зазначених в доповіді, є також опріснення морської води через танення льодовиків та часті дощі. «Клімат змінюється з такою швидкістю, що невідомо, чи зможуть кити та дельфіни пристосуватися до таких змін. Ми боїмося, що багато видів їх не витримають», – говорить Марк Сіммондс, голова відділу міжнародних наукових досліджень WDCS.

Тварини сімейства китових до цього потерпали ще й від забруднення та шуму, який створюють рибальські та військові судна. Великою проблемою є також «прилов», коли тварини потрапляють до риболовних сіток. Лише через це щороку гине близько 300000 китів та дельфінів.

За матеріалами http://www.thestandard.com.hk

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6