Партнери ГР НУО ПЗК

Австрійський червоний хрестАвстрійський Червоний Хрест є частиною міжнародного гуманітарного руху, що бере початок з 1863 року та об’єднує більш як 200 млн співробітників й волонтерів зі всього світу. Головною метою діяльності вважається «Допомога всім нужденним без будь-якого виключення заради встановлення миру на Землі». У своїй діяльності організація керується базовими принципами, проголошеними у Відні 1965 року на ХХ Міжнародній конференції Червоного Хреста і Червоного Півмісяця: гуманність, безпристрасність, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність, універсальність.

Кліматичний форум східного партнерстваАвстрійський Червоний Хрест надає допомогу населенню, що постраждало від наслідків зміни клімату та здійснює заходи з адаптації до нових кліматичних умов. Одним із значних проектів щодо адаптації до зміни клімату, який реалізується Австрійським Червоним Хрестом разом із Австрійською Агенцією з охорони довкілля та Всесвітнім фондом дикої природи є «Кліматичний форум східного партнерства».

Всесвітній фонд дикої природиЗаснований у 1961 р., Всесвітній фонд дикої природи є однією з найбільш відомих та ефективних міжнародних природоохоронних організацій, яка працює більш ніж у 100 країнах світу. Метою Всесвітнього фонду природи у напрямку зменшення впливу зміни клімату є розробка до 2050 року такої моделі справедливої низьковуглецевої економіки, що є стійкою до неминучого рівня зміни клімату. Маємо докласти всіх зусиль, щоб утримати підвищення глобальної середньої температури у межах 1,5 ° C (у порівнянні з 1850 р.). WWF працює у галузі низьковуглецевого розвитку і кліматичної політики, чистої і ефективної енергетики, охорони лісів та клімату, кліматичної економіки та у залученні ділових кіл до питань клімату.

Австрійський фонд співпраці та розвитку спрямовує свою діяльність на скорочення бідності, збереження природних ресурсів і сприяння миру і безпеки людини в країнах-партнерах. Довгострокові програми та проекти підтримки надають допомогу у формуванні готовності до самодопомоги. Глобальною метою є забезпечення сталого поліпшення умов життя.

Австрійське агентство з охорони довкілля працює за різними екологічними напрямками. В сфері глобальної зміни клімату основна діяльність зосереджена на наслідках зміни клімату та розробці міжнародних кліматозахисних конвенцій (Рамкова конвенція ООН з питань зміни клімату, Кіотський протокол).