Вулична інформаційна акція “Ні глобальним змінам клімату!”, червень 2001 року.

Акція почалася з монтажу 2-х тонної мистецької фотовиставки, яка символізувала зміну клімату і представляла собою три символічних тунелі, які були вкриті плівкою і демонстрували причини, наслідки та шляхи вирішення проблеми зміни клімату.

В ході акції була організована відкрита дискусія з представниками Уряду, а саме, Міністром екології і природних ресурсів – Курикіним С., представниками міжнародних кліматоохороних програм та проектів (UNDP, Світового банку, USAD, Кліматичної Ініциативи) та представниками громадського екологічного руху.

У відкритій дискусії міг взяти участь кожний бажаючий і висловити своє ставлення до проблеми зміни клімату та кроків, яка повинна зробити держава аби запобігти проблемі зміни клімату.

Крім цього, члени РГ НУО ПЗК оприлюднили відкритого листа до керівників держави із закликом та пропозиціями щодо вирішення проблеми зміни клімату.

Метою акції було привернення уваги громадськості, вищих посадових осіб України до вирішення проблеми зміни клімату. Активісти громадських екологічних організацій розповсюджували спеціальні інформаційні матеріали та спілкувались з відвідувачами виставки, журналістами.

Активними учасниками з підготовки акції були – “Голос Природи” (Дніпродзержинськ), Національний екологічний центр України (Київ), Еколого-культурний центр “Бахмат” (Артемівськ), УЕА “Зелений Світ” (Київ), Благодійний Інформаційний центр“Зелене Дось’є”(Київ), “Альянс за збереження енергії”(Київ), Хмельницьке обласне товариство природи, “Екоклуб”(Рівне), “Енергія майбутнього століття” (Київ), “Зелений Рух Донбасу” (Горлівка), Еколіс (Харків).