«Зміни себе, а не клімат!». Консолідуємо зусилля політиків, публічних осіб, громадськості

4 грудня в Києві відбудеться символічна акція «Зміни себе, а не клімат!». Щороку, під час Конференції сторін Рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату та Кіотського протоколу сторін жителі всього світу висловлюють свою солідарність у прагненні прийняти ефективні політичні рішення та попередити негативні наслідки зміни клімату.

Зміни клімату – глобальна загроза, вирішення якої вимагає об’єднаних і негайних дій усього людства.

З 29 листопада до 10 грудня цього року в місті Канкун, Мексика проходить 16-та Конференція сторін Рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату та Кіотського протоколу. Ця Конференція – головна політична подія світу щодо проблеми зміни клімату. Від зустрічі світових лідерів в Канкуні очікують рішення про майбутню угоду, яка прийде на зміну Кіотському протоколу. Під час переговорів країни будуть намагатись дійти згоди щодо зменшення викидів парникових газів кожною країною, щодо фінансової допомоги, питання зменшення вирубки лісів та інше.

Під час переговорів традиційно відбувається масштабна акція-підтримки «День кліматичних дій» (GLOBAL DAY OF ACTION). Минулого року, під час Конференції сторін в Копенгагені, Данія до акції приєдналось 100 000 людей.

Цього року акції до Дня кліматичних дій у всьому світі відбудуться 4 грудня.
В Україні активісти Міжнародного кліматичного руху 350.org, екологічні організації з Робочої групи з питань зміни клімату та інші екологічні ініціативи проведуть мирну акцію „Зміни себе, а не клімат!”. В ході акції учасники ознайомляться з причинами та наслідками змін клімату, дізнаються про шляхи вирішення проблеми. На основі отриманих знань учасники зможуть зробити особисте зобов’язання для зменшення свого негативного впливу на клімат. „Я зобов’язуються сортувати відходи ” або „Я обіцяю їздити на роботу велосипедом ”, – скажуть учасники. Акція супроводжуватиметься виступами публічних осіб та експертів, а також музикою. Будуть запрошені журналісти.

Організатори закликають політиків, небайдужих публічних осіб, та громадських активістів взяти участь в акції „Зміни себе, а не клімат!” та висловити своє ставлення до питання змін клімату. Чим більше публічності – тим більше уваги до проблеми!

Акція відбудеться 4 грудня 2010 року , з 12.30 до 15.30 на вул. Хрещатик (неподалік біля виходу з метро).

Для політиків та інших публічних осіб, організатори просять підтвердити участь за тел. 067-445-89-37 (контактна особа: Пахлова Маргарита) або електронною поштою 04.12. ua@gmail.com до 01 грудня.

З усіх питань звертатись до координатора акції Любові Єремічевої,
063-628-67-57
jeremicheva@gmail.com

Детальніше про позицію України на Конференції

Джерело: civicua.org

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6