Акція біля Міністерства охорони навколишнього середовища: «Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!»

«Захистіть клімат! Не гальмуйте переговори!» – під таким гаслом 02.12.2009 о 12:15 біля будівлі Міністерства охорони навколишнього природного середовища (м.Київ, вул. Урицького, 35) відбудеться акція, присвячена проводам української делегації до Копенгагену.

Основна мета акції – показати, що офіційна позиція нашої країни гальмує міжнародні переговори ООН зі зміни клімату, а також привернути увагу державних службовців, ЗМІ та громадськості до проблем зі зміни клімату.

Організатори: Робоча група зі зміни клімату та Кліматичний Рух України.

Програма акції:

12:15 – Початок акції

Краще не їдьте! – так вважають активісти і будуть зупиняти чиновників, не даючи їм можливість пройти, поки не будуть надані коментарі.

Україна гальмує переговори – у хмарі чорних повітряних кульок кожен побачить, що насправді означає позиція України на переговори ООН.

Вручення позиції НПО для Національного агентства та Міністерства. Активісти передадуть свою позицію на переговори для представників Нацекоінвестагенства, Міністерства, а також запитають: чому Україна планує збільшувати викиди?

СО2 для кожного – кожний перехожий зможе долучитись до акції та отримати свою порцію СО2

13:15 – закінчення акції

Довідка: 7 грудня у Копенгагені розпочнуться двотижневі переговори ООН зі зміни клімату, на які приїдуть представники зі 192 країн світу. 65 лідерів держав вже заявили про свою особисту участь у переговорах. Мета переговорів – прийняття нової угоди, що прийде на зміну Кіотському протоколу у 2013 році. На даний момент переговорний процес затягнувся через небажання держав брати на себе зобов’язання та знижувати викиди парникових газів. Українська позиція залишається найбільш неконструктивною, що також гальмує переговори. В той час коли ряд країн оголошують цілі із скорочення викидів парникових газів, офіційна позиція України передбачає зростання викидів на 70% від сьогоднішнього рівня. Наша країна – єдина держава в світі, яка передбачає такий значний ріст викидів парникових газів, при цьому намагаючись відстоювати своє право на торгівлю квотами.

Контактна особа:

Рудницька Христина
(Національний екологічний центр України)
063 445 35 05

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6