Коментарії щодо позиції України відносно другого перегляду Кіотського протоколу за статтею 9

На 14-й конференції сторін до Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату, що проходила в грудні 2007 року було прийнято рішення по другому перегляду статті 9 Кіотського протоколу. Пункт 6 (а) цього документу викликав занепокоєння української делегації. В цьому пункті зазначено, що „Сторони та відповідні організації запрошуються подати до секретаріату свої бачення яким чином в другому перегляді Кіотського протоколу повинні бути адресовані питання: (а) розширення частки доходу для покриття необхідних затрат по адаптації шляхом залучення механізму спільного впровадження та торгівлі викидами.”

Національний екологічний центр України провів всестороній аналіз питання і оцінив можливі наслідки для України. Ми сподіваємося, що зазначені коментарі будуть прийняті до уваги під час під час підготовки офіційної позиції України на міжнародні переговори з цього питання.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6