Еко-мода до відкриття “Зеленого тижня”

У понеділок, 11 квітня, відбудеться показ екологічної моди „День Землі 2011. Лісова Казка”. На зеленій доріжці буде продемонстрована колекція “Дикий простір” із натуральних матеріалів відомої української дизайнерки Олесі Теліженко. Попередню згоду на участь у показі еко-моди дали гурт SMS та співачка Злата Огневич.

Захід присвячений відкриттю еко-фестивалю до Дня Землі, який триватиме із 11 до 17 квітня у різних галереях, музеях, парках та інших місцях, та поєднає мистецько-практичні заходи екологічного характеру. Завершиться “Зелений тиждень” 17 квітня фейєричним святкуванням Дня Землі у Маріїнському парку із залученням театральних колективів, які будуть втілювати в життя “Лісову казку”.

Урочисто відкриють захід Культурний аташе Посольства США Сьюзан Кліарі та менеджер проекту «День Землі – 2011. Лісова казка» Анна Сорока.

Захід закінчиться органічним фуршетом від “ОрганікЕра”.

Детальніше про програму на сайті http://www.denzemli.org.ua

Час: 11 квітня 2011 року, 15:00

Місце: Київ, вулиця Грушевського, 1-в, Водно-інформаційний центр.

Довідка:
2011 рік проголошений Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним роком лісів для підвищення обізнаності з питань сталого використання та збереження всіх типів лісів. Саме тому цього року традиційний День Землі планується приурочити до теми лісів. Святкування буде об’єднано темою «Лісова Казка». Основою даного проекту є проведення серії мистецьких заходів екологічного спрямування та проведення фестивалю з нульовими викидами парникових газів, підрахунок кількості викидів CO2 від заходу та їх компенсація.

Контакти для реєстрації ЗМІ:
Любов Єремічева, 063-628-67-57, jeremicheva AT gmail.com
Ірина Миронова, 096-807-48-84, irynkamyronova AT gmail.com

Організатор заходу:
Громадська організація «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» (www.ecoclubua.com)

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6