Семінар щодо подання теми зміни клімату у школі

keis3-5 липня вчителі та представники громадських організацій зберуться у м.Косів на семінар, щоб обмінятися досвідом роботи у школах щодо теми зміни клімату та спробувати на собі інтерактивні навчальні матеріали. Семінар має на меті допомогти небайдужим освітянам-активістам у їх роботі зі школярами, а саме – дати можливість обмінятися досвідом у напрямку “чому навчати?” і “як навчати?” у питаннях зміни клімату.

Н.П. Дементієвська, співробітник Інституту інноваційних технологій і засобів навчання НАПН України, познайомить учасників з методами, як розвивати в учнів критичне мислення та як його використовувати при оцінці ресурсів інтернету з питань клімату. Детальніше про експерта та матеріали можна дізнатися тут.

Н.А. Пустовіт, к.пед.н., співробітник Інститут проблем виховання НАПН України покаже як використовувати інтерактивні методи навчання на уроках, а учасники зможуть на собі спробувати ефективність таких методів.

Крім того, учасники познайомляться з комплектами методичних матеріалів Зелений пакет і SPARE, спробують зіграти й отримають примірники рольової гри Рибний бізнес /та сама Fishbanks , розроблена проф.Денісом Медоусом/, а також у ігор, розроблених раніше учасниками семінару – Зелений менеджер та Екологіка.

ПРОГРАМА семінару тут

За додатковою інформацією звертайтесь до Анни Жовтенко 067-993-7929

Захід проводиться Екоклубом Зелена Хвиля відбувається в рамках проекту «Кліматичний форум Східного Партнерства»:

Кліматичний форум східного партнерства

Захід відбувається спільно з НЕЦУ та Робочою групою з питань зміни клімату при активній підтримці та співпраці з Європейським союзом, Австрійським Червоним Хрестом, Австрійській Агенції з Розвитку та Всесвітнім фондом природи:
thanxto

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6