Анонс: Кліматична акція “Зміни систему, а не клімат!”

banner-climate-actionНапередодні Кліматичної Конференції ООН українці разом з іншими активними громадянами світу вийдуть на вулиці своїх міст закликати владу України впроваджувати заходи, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату.

А саме: утеплювати будинки, розвивати громадський транспорт і велосипедну інфраструктуру, переходити до відновлюваних джерел енергії, реформувати сектор енергетики, запроваджувати роздільний збір та переробку сміття, зобов’язати підприємства привести викиди забруднюючих речовин до європейських норм тощо.

Час змінити систему, а не клімат! Щоб змінити все, потрібен кожен! Приєднуйтеся! http://bit.ly/1R51Too

29 листопада 2015 року кияни вийдуть на вулиці міста, аби разом із активними громадянами по всьому світу продемонструвати своє ставлення до проблеми зміни клімату. Марш відбудеться напередодні Кліматичної Конференції ООН у Парижі, на якій уряди 198 країн, включаючи Україну, спробують затвердити спільний план дій для порятунку планети.

Ми запрошуємо всіх, хто розділяє з нами ідею чистого та безпечного майбутнього, без кліматичних змін. Всіх, хто готовий закликати уряд перейти до 100% чистої та відновлюваної енергетики.

Ми очікуємо, що ви прийдете без політичної символіки, логотипів кампаній або корпорацій, щоб відстоювати ідею збереження клімату та безпечного майбутнього України та світу.

Сторінка події у Фейсбуці.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6