Європарламент ратифікував Паризьку кліматичну угоду

EU_Commision_625_469Європарламент проголосував за ратифікацію Паризької кліматичної угоди, укладеної світовими лідерами наприкінці минулого року.

Відповідне голосування, як повідомляє кореспондент Європейської правди, відбулося на засіданні Європарламенту у вівторок.

За ратифікацію угоди проголосували 610 євродепутатів.

Після ратифікації Європарламентом відповідне формальне рішення буде прийняте Радою ЄС. Паралельно відбувається процес ратифікації угоди парламентами держав-членів.

Нагадаємо, у квітні 2016 року 175 держав ООН підписали історичну кліматичну угоду, укладену наприкінці минулого року у Парижі.

Текст угоди, в якому прописано зобов’язання скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу, погодили в грудні минулого року в Парижі на кліматичній конференції СОР21.

Головна мета угоди — утримати зростання глобальної середньої температури в межах 1,5-2 °С стосовно відповідного показника доіндустріальної епохи.

Джерело: eurointegration.com.ua

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6