Тендер на проекти з підвищення амбітності кліматичної політики на місцевому рівні

Термін виконання робіт і надання послуг: травень-листопад 2020 року.

Передумови: у 2018 році міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив про початок процесу розробки нового Національно Визначеного Внеску (НВВ), який триватиме у 2019–2020 рр. Наприкінці 2019 року новостворене Міністерство енергетики та захисту довкілля оголосило про перегляд Енергетичної стратегії на період до 2035 року та початок розробки Національного плану з енергетики та клімату на 2021–2030 рр. Перераховані документи є стратегічно важливими для майбутньої кліматичної політики в Україні та ми наголошуємо, що вони мають відповідати цілі утримати потепління на рівні 1,5-2 С до кінця сторіччя.

Тому громадські організації та незалежні експерти різних напрямків об’єдналися, аби запропонувати цілі для ключових секторів. Спільно була розроблена Дорожня карта кліматичних цілей України до 2030 року. 

Члени УКМ – громадська організація “Центр екологічних ініціатив “Екодія” оголошує тендер за фінансової підтримки Федерального міністерства екології, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини (German Federal Ministry for the Environment, Nature Conservation and Nuclear Safety), у рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ).

Метою проєкту є проведення робіт і заходів для підвищення амбітності кліматичної політики на місцевому рівні через роботу з кандидатами на посади міських голів, партіями та кандидатами у депутати, а також з місцевою владою та громадськістю.

Очікувані результати та продукти. 

  • Матеріали (у т.ч., аналітичні та/або публікації) на тему “Що виконання цілей ДК означатиме для вашого міста”?”, яка може включати потреби, потенціал і вигоди від реалізації цілей у секторах, запропонованих у Дорожній карті. 
  • Відповіді від партій і кандидатів на позицію міського голови, щодо включення у програми кандидатів на посади міських голів, партій і кандидатів на посади депутатів цілей, відповідних розробленій Дорожній карті кліматичних цілей 2030.
  • Комунікаційні заходи з представниками місцевої влади, населенням регіону, представниками ЗМІ щодо необхідних складових для амбітної кліматичної політики відповідно до Дорожньої карти.

Критерії до учасників тендеру:

  • Громадська організація зареєстрована в Україні
  • Організація – член УКМ 
  • Попередній досвід роботи з місцевою владою та/або громадськістю
  • Готовність бути присутніми на загальному плануванні проекту (орієнтовно 1 день у м. Київ)

Бюджет реалізації всіх заходів становить гривневий еквівалент 16 000 євро. У рамках конкурсу планується ухвалення 4-8 контрактів (на 2 000-4 000 євро кожен)

Термін виконання робіт і надання послуг: травень-листопад 2020 року.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: 14 квітня 2020 року, до 18:00 за київським часом. Результати відбору тендерної комісії будуть оприлюднені не пізніше 24.04.2020 року

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: info ат ecoaction.org.ua.

Тема листа: Підвищення місцевої кліматичної амбітності.

Аплікаційну форму можна завантажити тут, та форму для заповнення бюджету тут.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Бойко на адресу ob аt ecoact.org.ua

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6