Вебінар «Адаптація вразливих верств населення до зміни клімату»

Представляємо презентації з вебінару, який 4 серпня 2021 року провела Українська кліматична мережа.

УКМ продовжує проводити для своїх членів та усіх зацікавлених навчальні вебінари з тем кліматичної політики та практики адаптації до зміни клімату.

4 серпня відбувся вебінар «Адаптація вразливих верств населення до зміни клімату».

Що таке кліматична несправедливість, розповіла Оксана Алієва, координаторка програми «Зміна клімату та енергетична політика» Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ – Україна.

Скачати презентацію Кліматична справедливість Алієва

Про важливі результати дослідження «Кліматична (не)справедливість: вплив зміни клімату на вразливі соціальні групи в містах України», доповіла Марина Цигрик, виконавча директорка ГО «Еколтава».  Найбільш вразливі до зміни клімату такі групи населення: люди з низьким рівнем доходу чи без нього; жінки/чоловіки, люди з інвалідністю; люди літнього віку; діти віком до 14 років; бездомні; люди, що працюють на відкритому повітрі.

Скачати презентацію Марини Цигрик Klimatychna-nespravedlyvist-int

І, нарешті, про конкретні кейси з адаптації вразливих верств населення до кліматичних змін, які реалізують в Україні, зокрема про досвід Запоріжжя, розповіла Тетяна Жавжарова, голова ГО «Екосенс».

Скачати презентацію Жавжарової Кейси з адаптації

Серія вебінарів проводиться Українською кліматичною мережею за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля Бюро Київ – Україна.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6