Анонс круглого столу «Адаптація до зміни клімату в Україні» 19-20 квітня 2013 р.

Які наслідки зміни клімату найбільш характерні для території України? Як змінюється клімат (факти і цифри) з погляду метеорологів? Які прогнози та тенденції кліматичних змін в Україні? Що таке адаптивний потенціал і чому його потрібно посилювати в Україні? Які адаптивні заходи можна вжити вже сьогодні? Яких цілей можуть досягти НУО об’єднавши свої зусилля в діяльності адаптації до зміни клімату? Відповідями на ці та багато інших запитань поділяться запрошені фахівці та експерти.

Передусім захід буде цікавим і корисним для тих, чия діяльність пов’язана з темою зміни клімату, а також тим, хто прагне детальніше ознайомитися з наслідками впливу зміни клімату та можливостями адаптації в Україні. Розраховано на представників НУО, що працюють в соціальній, гуманітарній, економічній, політичній, сільськогосподарській та екологічній сферах, а також науковців та громадян, що цікавляться питаннями адаптації до зміни клімату.

Організаторами заходу передбачається часткове повернення вартості проїзду та проживання учасникам з інших міст.

Якщо Ви зацікавлені в участі у цьому заході й хотіли б дізнатися більше про нього, прохання до 14 квітня 2013 р. зареєструватися за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1N-Z_ANjn_q5-EPAstJRXkpJ_6g1Pya-C8_NUoJHZrIU/viewform

Місце проведення круглого столу буде повідомлене зареєстрованим учасникам разом із підтвердженням їхньої участі.

Із запитаннями звертайтесь за адресою: adclim@necu.org.ua

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6