Брошура «Зміна клімату та кліматична адаптація. Всеукраїнське соціологічне опитування та рекомендовані заходи з адаптації»

Представлено результати проведеного Українською кліматичною мережею соціологічного опитування та успішний зарубіжний досвід заходів з адаптації.

УКМ провела у 2020 році всеукраїнське соціологічне опитування «Зміна клімату та кліматична адаптація». 3765 респондентів і респонденток з різних регіонів України відповіли, як на них впливає зміна клімату та які адаптаційні заходи має впроваджувати місцева влада та держава. Подано також зарубіжні кейси заходів з адаптації до зміни клімату, які можуть бути впроваджені в Україні.

Брошура буде корисна представникам органів місцевого самоврядування, департаментів і управлінь екології, інститутам розвитку міст, менеджерам ОТГ, екологічним громадським організаціям у їх роботі.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна, Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) через Шведське товариство охорони природи (SSNC), та Міжнародного фонду «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.

СКАЧАТИ БРОШУРУ>>Zmina klimaty ta klimatuchna adaptacia_oputyvannia UCN

 

 

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6