Скоро – «Година Землі 2010» в Україні!

модератор  клубу Ольга Веснянка та координатор  Години Землі 2010 в Україні Андрій Білокінь

Модератор клубу Ольга Веснянка та координатор Години Землі 2010 в Україні Андрій Білокінь

Під час Київського медіа-кіноклубу у березні, де проходив кінофестиваль «Стале життя», учасникам заходу була представлена кампанія «Година Землі 2010». Кінофестиваль «Стале життя» вдруге проходить в Україні. У 2010 році він відбудеться в Києві та Одесі.

Координатор Години Землі 2010 в Україні Андрій Білокінь представив київським журналістам, блоггерам, представникам екологічних громадських організацій та ініціатив кампанію «Година землі» й розповів про саму акцію, яка відбудеться у суботу, 27 березня 2010 року о 20.30.

Тоді люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Сміливо, просто та легко, Година Землі 2010 має на меті продемонструвати урядам країн світу, бізнес організаціям та людям, що дії з подолання наслідків зміни клімату не тільки необхідні, але й можливі.

Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло.

Година Землі була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 Україна, разом з 87 іншими країнами світу, також долучилася до всесвітньої акції Година Землі!

Як розповів учасникам Київського медіа-кіноклубу Андрій Білокінь: «У 2010 році ми разом з цілим світом святкуватимемо четверту річницю Години Землі, показуючи урядам країн світу свою занепокоєність їх бездіяльністю у вирішенні проблеми зміни клімату».

Мета медіа-кіноклубу – зробити демократичні й соціальні цінності більш популярними. Для цього демонструють документальні фільми, для цього ж проходять публічні дискусії за участі громадсько-активних журналістів та запрошених експертів. Клуб організовують – Молодіжний правозахисний центр та Фонд ім. Ф. Еберта. Наступний захід клубу – наприкінці березня, в рамках Міжнародного фестивалю документальних фільмів Docudays. Ua

Деякі фото з клубу 15 березня:
http://fotki.yandex.ru/users/vesny-olga/album/51263/?&p=1

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6