Анонс: Відкрита зустріч екологічних організацій з питань зміни клімату

08-09 квітня 2011 року запрошуємо громадські екологічні організації, які працюють над проблемою зміни клімату, прийняти участь у відкритій зустрічі громадськості України.

До зустрічі запрошуються всі екологічні громадські організації та активісти, яким не байдужа проблема зміни клімату та пошук шляхів її вирішення в Україні. На зустрічі відбудеться круглий стілу на тему “Пошуки шляхів попередження зміни клімату в Україні” за участю представників влади, іноземних представництв в Україні, зацікавлених громадських організацій та ЗМІ, а також подальшого спільного обговорення взаємодії екологічних організацій.

Дискусія буде присвячена таким темам – наукові дослідження про проблему та наслідки зміни клімату в Україні, огляд національної кліматоохоронної політика України, приклади ЄС у сфері зниження викидів парникових газів. Також очікуються презентації щодо можливих дій місцевої влади та екологічних організацій в регіонах у сфері зміни клімату. Після круглого столу заплановане обговорення можливої взаємодії між організаціями та активістами, планування спільних дій та акцій, перейняття досвіду роботи в цій сфері на національному та місцевому рівнях. Екологічні організації та активісти будуть мати змогу познайомитись один з одним та налагодити співпрацю у сфері зміни клімату.

08 квітня 2011, 09:00 – 14:30 – круглий стіл на тему “Пошуки шляхів попередження зміни клімату в Україні” Орхуський центр, вул. Урицького 35, м.Київ

14:30 – 17:30 – спільне обговорення діяльності у сфері зміни клімату, брейнстормінги

09.04.2011 (09:00 – 14:00) – спільне планування роботи, бренйстормінги (для зацікавлених організацій)
Для участі у зустрічі необхідно попередньо заповнити анкету та зареєструватись

Попередня реєстрація до 05.04.2011 обов’язкова на ел.скриньку ferum at necu.org.ua або за телефоном 044 353 78 42.

Умови участі:

Просимо заповнити анкету учасника;
Самостійна оплата проїзду;

Ми оплачуємо проживання та харчування в Києві, для представників організацій за результатами відбору учасників. Ви отримаєте додаткове повідомлення, якщо ваша анкета пройшла відбір.

Довідка: Зустріч ініційована Робочої групою неурядових екологічних організацій з питань зміни клімату (www.climategroup.org.ua). Робоча група – є коаліцією громадських природоохоронних організацій, яка діє з 1999 року і в яку входять 22 легалізованих українських громадських екологічних організацій. Головною метою діяльності є сприяння вирішенню проблеми зміни клімату. Серед пріоритетних завдань є вироблення та сприяння реалізації кліматоохоронної політики України, участь у міжнародних переговорах, просвіта населення з питань ощадливого використання природних ресурсів, енергозбереження та відновлюваних джерел енергії.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Андрій Железний
ferum at necu.org.ua
Національний екологічний центр України
050 435 35 98,
044 353 78 42

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6