Розпочато роботу експертної групи РКЗК ООН з перевірки П’ятого національного повідомлення України з питань зміни клімату

В Київ прибула експертна група секретаріату Рамкової конвенції ООН з питань зміни клімату (РКЗК ООН). Мета візиту – перевірка П’ятого національного повідомлення України з питань зміни клімату на виконання статей 4 та 12 РКЗК ООН та статті 7-ї Кіотського протоколу до неї . Робота експертної групи (Expert Review Team – ERT) в Києві триватиме з 14 по 19 березня.

14 березня учасники ERT зустрілися із Міністром екології та природних ресурсів України Миколою Злочевським та Головою Державного агентства екологічних інвестицій України Сергієм Орленко, після чого було розпочато роботу в режимі презентація-запитання-відповіді. У такому режимі експерти планують працювати до 18 березня. Участь в роботі експертної групи беруть представники профільних міністерств, центральних органів виконавчої влади, державні та недержавні науково-дослідні інститути, зокрема – Український науково-дослідний гідрометеорологічний інститут, а також експертні організації, представники бізнесових кіл та громадських організацій.

Результати роботи ERT будуть використані при підготовці наступних національних повідомлень, нормативно-правових актів, а також при створенні національної системи оцінки антропогенних викидів та абсорбції парникових газів.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6