ЄБРР має відмовитися від фінансування вугілля – вслід за Світовим банком та Європейським Інвестиційним Банком

ЄБРР має відмовитися від фінансування вугілля - вслід за Світовим банком та Європейським Інвестиційним БанкомПісля багатьох років фінансування масштабних проектів з використання викопного палива, міжнародні банки розвитку, такі як Всесвітній банк і Європейський інвестиційний банк, нарешті приймають перші кроки у боротьбі зі зміною клімату шляхом припинення фінансування вугільних проектів, які забруднюють повітря і воду і ставить під загрозу життя на нашій планеті. Але проект нової енергетичної стратегії Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) як і раніше передбачає кошти на підтримку проектів з брудного та небезпечного видобутку викопного палива, в тому числі вугілля та сланцевого газу.

Сьогодні активісти та екологічні організації з усього світу закликають ЄБРР припинити інвестиції у вугілля. Нова енергетична стратегія ЄБРР має виключати підтримку проектів з великими викидами парникових газів. Зараз ЄБРР переглядає свою енергетичну стратегію і до вересня буде приймати коментарі громадськості, тому важливо щоб цей заклик був гучним. Надайте йому сили:

Підпишіть петицію 350.org зараз!

Світовий банк ухвалив рішення строго обмежити кредитування вугілля та Європейський інвестиційний банк прослідував їх прикладу. Тепер нам потрібна ваша допомога, щоб змусити також Європейський банк реконструкції та розвитку зробити те ж саме!

ЄБРР має відмовитися від фінансування вугілля - вслід за Світовим банком та Європейським Інвестиційним БанкомПрийшов час для ЄБРР змінити свою енергетичну стратегію і виключити можливості для кредитування вугілля.

Проект енергетичної стратегії ЄБРР дуже далекий від тих впровадження тих заходів, що інші фінансові установи вже прийняли . Стратегія ЄБРР як і раніше включає в себе безліч можливостей для підтримки брудних проектів, таких як вугілля та сланцевий газ – незважаючи на велику кількість розмов про “низько-вуглецевої економіку”. Ось чому рух 350.org об’єднує голоси людей з усього світу, щоб показати директорам ЄБРР – зараз весь світ стежить за їх діями.

Клікніть тут, щоб підписати петицію з вимогою, щоб ЄБРР припинив фінансування брудних видів викопного палива.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6