Анонс прес-конференції “Результати кліматичної конференції ООН для України”

22 листопада, 10:00  в приміщенні Українського кризового медіа-центру (Український дім, вул. Хрещатик 2) відбудеться  прес-конференція, присвячена результатам міжнародних Кліматичних переговорів OOH (COP23), які завершилися 17 листопада в німецькому місті Бонн.

На прес-конференції представники/ці офіційної делегації України та група кліматичних експертів та експерток, які щойно повернулися з Бонну, розкажуть про нові завдання та можливості, що відкриваються перед Україною після переговорів.

Участь у прес-конференції візьмуть: Світлана Гринчук (директорка Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Мінприроди), Ілля Єременко (голова Української кліматичної мережі), Ірина Ставчук (виконавча директорка ГО Екодія), Олексій Рябчин (народний депутат України). Модерує: Оксана Алієва, координаторка програми “Зміни клімату і енергетична політика” Фонду ім. Г. Бьолля в Україні.

Плануємо “живий” та конструктивний діалог.  Запрошуємо медіа висвітлити цю важливу для майбутнього держави подію

Контактна особа: Андрій Гарасим, м.т. 050 351 6304

Додатково:

З 6 по 17 листопада 2017 року у м. Бонн, Німеччина, відбулись чергові кліматичні переговори в рамках Конференції Сторін Рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату (СОР23), в якій активну участь взяла і Україна. Україна однією з перших країн світу ратифікувала Паризьку кліматичну угоду, продемонструвавши готовність до рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату та адаптації до її наслідків. Тому важливим є оцінити результати і наслідки міжнародних переговорів та роль України у цьому процесі для визначення майбутніх дій по встановленню низьковуглецевого розвитку та виконанню міжнародних кліматичних зобов’язань.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6