Кліматична мобілізація 2021

У вересні 10 організацій – членів Української кліматичної мережі – провели різноманітні заходи із вимогами реальних кліматичних дій від місцевої та національної влади.  Читайте огляд.

Україна має розвивати відновлювані джерела енергії та відмовлятися від брудного вугілля і газу, модернізувати промисловість, підвищувати енергоефективність у житловому секторі. Із такими гаслами пройшли кліматичні акції у різних регіонах України.

ГО «Екодія» організувала масштабний Кліматичний марш у Києві із вимогами реальних дій для зниження викидів парникових газів, фінансування заходів з адаптації міст для зміни клімату.

ГО «Голос Природи» організував перформанс «Клімат змінюється! Відкрийте вуха та очі!» у Кам’янському. Під час акції, активісти встановили тумби з назвами міністерств і позиціонували себе, як представників міністерств, які повинні приймати активну участь у формуванні та реалізації державної кліматоохронної політики.

Хмельницький енергетичний кластер провів Кліматичні дебати Вечір дебатів в Bar Sympatia у Хмельницькому.

Плато у Львові провели «Climate talks: сталі рішення для Львова». Запис дискусії можна подивитися у фейсбуці.

У Кропивницькому ГО «Флора» організувала обговорення та кінопоказ фільму «Фукусіма».

Під час Міжнародного Екофоруму у Запоріжжі ГО «Екосенс» провели Шляпну акцію на підтримку адаптації міста до зміни клімату.

ГО «Екосфера» провели кліматичні уроки в школах в Ужгороді.

ГО «Наш дім Манява» організували уроки в Маняві та Яблунці.

Також «Чорноморський жіночий клуб» у Чорноморську організував відкритий урок для учнівської молоді «Яка моя екодія? Країна! Міста! Дім!».

Нарешті, ГО “Екоклуб” узяли участь у Кліматичному марші у Берліні.

Кліматична мобілізація вересня скінчилася, але щоденна робота членів Української кліматичної мережі триває. Ми далі адвокатуємо впровадження рішень для пом’якшення зміни клімату, реалізації заходів з адаптації до зміни клімату на національному та місцевому рівнях.

 

 

 

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6