УКМ долучилась до Кліматичного Контент Пулу для журналістської спільноти

Як підвищити інтерес та обізнаність журналістської спільноти до теми зміни клімату?

Цим доволі непростим питанням часто задається наше експертне середовище, саме тому беремо активну участь у просвітницьких заходах для журналістів/ок.

Цього разу представники і представниці Ради і членських організацій Мережі виступили в ролі тренерів/ок на Кліматичному Контент Пулі від n-ost — німецької медійної ГО, яка сприяє транскордонній співпраці журналістів/ок.

Наші експерти та експертки охопили широке коло питань: керівниця відділу клімату Екодії Василина Бельо поділилася експертизою з міжнародної та української кліматичної політики, а її колежанка, фахівчиня з питань зміни клімату Екодії Софія Садогурська розповіла про фактчекинг і дезінформаційні виклики у кліматичній журналістиці. Голова Правління Української природоохоронної групи Олексій Василюк поділився із присутніми експертизою щодо природоорієнтованих рішень та подолання зміни клімату у позаміському середовищі, а Голова Ради УКМ і проєктна менеджерка Плато Діана Попфалуші — інформацією щодо дієвих адаптаційних заходів в міських умовах.

“Тема зміни клімату, безумовно, викликає зацікавлення серед журналістів і журналісток, проте це зацікавлення здебільшого точкове: хтось пише про енергетику, хтось висвітлює аграрну політику. Однак загалом дуже мало хто на постійній основі просуває саме тему кліматичної кризи. Тож ми маємо міркувати над тим, яким чином зробити цю проблему більш видимою в інфопросторі”, — резюмує Діана Попфалуші.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6