Відбувся другий тренінг у рамках кліматичного туру «Генерація Е»

generation-e30-31 травня у Львові команда Української молодіжної кліматичної асоціації провела другий тренінг освітнього туру з розвитку активістів «Генерація Е».

За результатами реєстрації та відбору у тренінгу «Генерація Е» взяли участь 25 осіб віком від 18 до 32 років зі Львова, Рівного, Кракова та Києва. Важливо і цінно зустрітися з однодумцями – молодими людьми, які реально дбають про стан довкілля, працюють над ідеями і проектами його покращення і прагнуть змін, демонструють екологічну свідомість і дружній до природи спосіб життя. Любі учасники, дякуємо вам за це. Окрема подяка за активність, яскраві ідеї та пропозиції. Ви – рушійна сила змін та маєте потенціал втілювати екологічні проекти як для громади у місті, так і на загальнодержавному рівні.

Нашим спільним завданням була розробка ідей екологічних проектів і навчання основним аспектам втілення таких ініціатив. Сесії і практичні заняття були присвячені змінам клімату (їх причинам і наслідкам), адаптації до змін клімату, принципам роботи над екологічними проектами і взаємодії у команді. Сподіваємося, отримані знання, досвід і практичні навички допоможуть новим активістам реалізовувати успішні коротко- та довгострокові ініціативи, які сприятимуть пом’якшенню змін клімату та адаптації до них.

Організатори висловлюють подяку Національному екологічному центру України (НЕЦУ) за партнерську та експертну підтримку. Окрема особиста подяка Ользі Власюк – координаторці програми адаптації до зміни клімату країн східного партнерства, представниці Climate forum East в Україні.

Щиро дякуємо команді кліматичних активістів УМКА-Захід за допомогу в організації, а також львівському осередкові «Пласт».

Наступний дводенний тренінг у рамках кліматичного туру «Генерація Е» відбудеться наприкінці червня у Полтаві – готуйтеся до реєстрації. Фотозвіт про львівський дивіться у галереях на сторінці УМКА у мережі Facebook.

Контакти для преси:
Ольга Мончак,
Голова Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА)
e-mail: olga.monchak at gmail.com,
тел: 096-111-25-44

Висловлюємо щиру подяку партнерам і донорам за підтримку наших ініціатив:
thanxto

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6