Як розробити дієву кампанію для переходу на відновлювані джерела енергії у своєму регіоні

Міжнародна кліматична мережа Climate Action Network (CAN) презентувала інтерактивний посібник під назвою retoolkit, покликаний допомогти організаціям, експертам та громадським діячам, які працюють в напрямку розвитку відновлюваної енергетики та енергоефективних технологій.

Retoolkit – корисна знахідка для планування та розробки ефективних та чітких інформаційних кампаній на локальному та національному рівнях.

Матеріал поданий в доступному інтерактивному форматі, та вже доступний онлайн двома мовами  – англійською та російською.

Інструмент доповнений довідковими матеріалами та тематичними дослідженнями від міжнародних експертів.

Наш навчальний посібник дозволяє будь-кому розробити громадську кампанію за перехід до 100% відновлюваної енергії в своєму місті, регіоні чи країні. Він показує, як ефективно впливати на постановку та амбітних досягнення цілей у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності”, – відзначила Тетяна Шауро, координаторка мережі Climate Action Network в регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

Глобальний перехід до 100% ВДЕ є доцільним і вигідним в сфері зайнятості населення, охорони здоров’я, вільного доступу до енергії та процвітання для всіх.Тому якщо зараз окремі компанії, міста та країни по всьому світу приймуть на себе зобов’язання здійснити цей перехід, вони значно посприяють прискоренню заміщення викопного палива, збереженню нашого здоров’я та захисту довкілля.

Чому це актуально для кожного українського міста та країни в цілому?

На сьогодні 55 країн заявили про намір здійснити перехід на енергію з відновлюваних джерел до 2050 року. Серед них країни найбільш уразливі до наслідків зміни клімату: Афганістан, Бангладеш, Танзанія, Непал, Ефіопія та інші. Щороку технології відновлюваної енергетики дешевшають, а інвестори в усьому світі вкладають все більше грошей на будівництво станцій, які виробляють чисту енергію,  створюють сталі робочі місця для населення і закладають основу для “зеленої” економіки.

Поряд з цим, 127 великих компаній заявили про цілі перейти на 100% ВДЕ, серед яких такі компанії, як IKEA, BMW, General Motors, Unilever та багато інших. Компанії Apple та Google вже досягли цієї цілі.

Про Climate Action Network (CAN)

Climate Action Network (CAN) – це глобальна мережа з більш ніж 1200 неурядових організацій, що відстоюють збереження клімату Землі та скорочення викидів парникових газів і працюють над впровадженням відповідних заходів на державному та приватному рівнях. Мережа також CAN допомагає координувати роботу своїх членів навколо міжнародних кліматичних переговорів РКЗК ООН.

Мережа CAN просуває на глобальному рівні концепцію Енергетичного Переходу до 100% відновлюваних джерел енергії. Мета міжнародної спільноти – якомога більше установ, підприємств, міст і країн прийняли публічне рішення перейти до повного споживання відновлюваної енергії на заміну викопнопу паливу.

Підписатися на новини та анонси Української Кліматичної Мережі

Приєднатися до найбільшої екологічної мережі країни

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6