Клімат змінюється – час діяти! (2007)

З 5 по 18 жовтня 2007 року у 10 містах України Дніпродзержинську, Дніпропетровську, Марганці, Нікополі, Черкасах, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Тернополі, Львові та Рівному пройшов інформаційний тур “Клімат змінюється – Час діяти!”.

Основною метою туру було привернути увагу населення до проблеми зміни клімату та проінформувати жителів міст, журналістів, представників місцевої влади про існування рішеннь, які може зробити кожний аби зменшити негативний вплив на клімат.

В кожному місті туру на центральній площі ми встановлювали великі стенди з фотографіями про екологічні проблеми, пов’язані зі зміною клімату, під час вуличної роботи команда туру спілкувалася з населенням та розповсюджувала інформаційні матеріали, крім цього, ми збирали підписи із зверненнями до органів місцевої влади щодо вирішення місцевих екологічних проблем, які стосуються зміни клімату, а саме – зниження викидів парникових газів на підприємствах, зниження втрат води та тепла у житлово-комунальному секторі, збільшення зелених насаджань, розвиток комфортного громадського транспорту, впровадження роздільного збору сміття та подальша переробка на вторинну сировину, створення безпечних умов для користування велосипедом.

В кожному місту туру був паралельно були організовани круглі столи.

Основними цілями круглих столів було: проінформувати місцеву владу про проблему зміни клімату та пов’язані з цим загрози для розвитку регіону, надати рекомендації конкретних дій для місцевих органів влади по зниженню викидів парникових газів, пояснити що таке Кіотський протокол, як працюють механізми спільного впровадження та що може зробити місцева влада для ширшого використання механізмів Кіотського протоколу в регіоні.

Результатами інформаційного туру стали близько 3000 зверненнь, які були зібрані у 5 містах та передані до місцевої влади та висвітлення нашої позиції у 32 газетах, 53 інтернет-виданнях, 27 телевізійних сюжетах.

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6