Звіт про діяльність УКМ за 2021 рік

2021 рік був цікавим і насиченим для організацій Української кліматичної мережі. Представляємо звіт з оглядом спільних досягнень і планів. Дякуємо шановним членам Коаліції за вашу плідну роботу!

Численні позиції та звернення, анілітичні публікації, брошура та відео про зміну клімату та кліматичну адаптацію в Україні, вебінари про кліматичну несправедливість, практичні кейси з рішеннями з адаптації для українських міст, Кліматичний марш, участь у COP26 – це лише частина спільної діяльності організацій УКМ у 2021 році, про які ми згадуємо у Звіті.

Окремо подано основні здобутки наших організацій з різних регіонів України у сфері кліматичної політики та кліматичної освіти, популяризацції сталої енергетики та кліматичної адаптації, сталого транспорту та зменшення відходів, збереження біорозмаїття.

Завантажити звіт>>>

Дякуємо кожному з вас! Разом ми сила! 

Дякуємо за фінансову підтримку діяльності УКМ Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна, та Шведському агентству міжнародного розвитку (SIDA) та Шведському товариству охорони природи (SSNC).

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6