УКМ в пошуках координатора чи координаторки

Якщо ви не боїтеся викликів і прагнете працювати для розвитку українського експертного середовища у напрямках захисту довкілля, клімату, енергетики, сталого транспорту та відходів, запрошуємо ознайомитись із технічним завданням про надання послуг координатора_ки проєкту з підтримки діяльності Української кліматичної мережі в рамках реалізації Проєкту “Підтримка сталості існування та розвитку мережі українських громадських кліматичних організацій в умовах війни” за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, що впроваджуються ГО “Еколтава”.

 

Період виконання робіт: з квітня 2024 – по 31 грудня 2024 року.

Від експерта_ки очікується виконання наступних послуг, перелік яких може бути доповнений:

 1. Загальна координація діяльності Української Кліматичної Мережі (УКМ) та її інституційний розвиток.
 2. Організація Загальних Зборів УКМ.
 3. Координація з членами Ради УКМ та координація роботи Секретаріату УКМ.
 4. Підготовка щорічного звіту УКМ.
 5. Підготовка стратегічного плану та комунікаційної стратегії разом з медіа-координаторкою на 2024 рік.
 6. Участь у заходах щодо кліматичної політики, презентація позицій УКМ в рамках робочого плану, реакція на важливі екологічні події.
 7. Організація заходів УКМ.
 8. Координація поточної і фінансової діяльності у рамках спільних проєктів, що виконуються від імені УКМ за завданням Ради УКМ.
 9. Організація та проведення зустрічей з потенційними донорами УКМ.
 10. Підтримка роботи Секретаріату УКМ, веденння комунікації з членами УКМ та донорами у процесі підготовки заходів.
 11. Підготовка та проведення зустрічей координатором з членами мережі УКМ, відрядження для ознайомчих зустрічей з членами мережі. 
 12. Підготовка та проведення зустрічей членів УКМ – Zoom-конференції (не менше 6 дзвінків) для поточної координації мережі, обміну новинами та активізації співпраці між членами.
 13. Підготовка та проведення зустрічей Ради та Секретаріату УКМ – Zoom-конференції (не менше 6 дзвінків ради з протоколами та щотижневі дзвінки секретаріату з протоколами).
 14. Підготовка та проведення 2-х онлайн заходів на теми, що стосуються національної та місцевої кліматичної політики України.
 15. Забезпечення якісного та вчасного звітування по проєкту.

Документи до подання від учасників закупівлі:

 • на першому етапі – резюме;
 • на наступних етапах:
  – для фізичних осіб підприємців та юридичних осіб: копії реєстраційних документів, включаючи виписку із ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; витяг про підтвердження системи оподаткування щодо можливості надання вищезазначених послуг в рамках проєкту відповідно до здійснюваних видів економічної діяльності.
  цінова пропозиція за підписом учасника(-ці);
  – скан-копія підписаного листа про відповідність (додаток 1) за підписом учасника (-ці).

 

Термін подання документів: 29 лютого 2024 р. до 17:00 за Київським часом, на електронну адресу: ukrclimatnet@gmail.com

 

Маєте що додати? Не згодні з якимось із цих пунктів? Просимо залишити ваш коментар у цій короткій формі: https://forms.gle/oE4E5RQETFe2BCYv6